Wyszukaj spośród 9681 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik magazynu - umowa o pracę / wysokie premie do 20%

Lokalizacja: Pogalewo Wielkie , dolnośląskie
Lubiąż , dolnośląskie
Brzeg Dolny , dolnośląskie
Wołów , dolnośląskie
Wińsko , dolnośląskie
Data: 18-04-2019, do końca 4 dni
Praca Pracownik magazynu - umowa o pracę / wysokie premie do 20%

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier.

Kandydacie!
  • Angażujesz się w powierzone obowiązki?
  • Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe i masz doświadczenie w ich prowadzeniu?
  • Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie III zmianowym?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK, to koniecznie zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Chcemy Ci zaoferować:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wysokie premie do 20% obowiązujące już od początku zatrudnienia
  • zawsze terminowo płatne wynagrodzenie zasadnicze
  • darmowy transport pracowniczy z Wińska do Pogalewa Wielkiego - możliwe przystanki na trasie w wybranych miejscowościach, w zależności od zamieszkania naszych pracowników (np. Brzeg Dolny, Lubiąż Wołowo itp.)
  • szkolenia i szanse na podnoszenie kwalifikacji
  • odzież roboczą i niezbędne narzędzia do pracy
Twoje obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego
  • relokacja bloków pianki PUR

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy Transport

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Nie czekaj – APLIKUJ! Zadzwoń: 503 075 956 lub napisz: r.hajahmadov@ksservice.pl

Szukasz pracy jako Pracownik magazynu - umowa o pracę / wysokie premie do 20%

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu - umowa o pracę / wysokie premie do 20% w miejscowości: Wińsko jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik magazynu - umowa o pracę / wysokie premie do 20% Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu - umowa o pracę / wysokie premie do 20% , praca w Wińsko dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.