Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Inżynier Produktu / Konstruktor (nr ref.: 10096)

Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Data: 18-04-2019, do końca 95 dni
Praca Inżynier Produktu / Konstruktor (nr ref.: 10096)

Opis stanowiska
  • projektowanie nowych wyrobów
  • analizowanie możliwości wykonania produktów przed wykonaniem kosztorysu
  • tworzenie kosztorysów wytworzenia produktów wg. określonych wymagań klientów
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych zgodnie z wytycznymi klientów
  • bezpośredni nadzór nad realizacją projektów
  • poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenie jakości
  • sporządzanie dokumentacji technicznej zgodnie z ustaloną specyfikacją
  • współpraca z klientem wewnętrznym (dział testów, produkcja) i zewnętrznym (dostawca, klient)
  • optymalizacja konstrukcji wpływającej na poprawę jakości oferowanych wyrobów i redukcję kosztów
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3
  • letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość reguł projektowania, procesów technologicznych i wytwórczych
  • dobra znajomość środowiska CAD, SolidWorks, etc.
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista i pracy, dokładność zaangażowanie
Oferujemy
  • stabilność zatrudnienia w stabilnej firmie z kapitałem zagranicznym
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • dobrą atmosferę pracy

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Produktu / Konstruktor (nr ref.: 10096)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Produktu / Konstruktor (nr ref.: 10096) w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Produktu / Konstruktor (nr ref.: 10096) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Produktu / Konstruktor (nr ref.: 10096), praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.