Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Opiekun praca Swansea Walia Maj 2019 Pilnie

Lokalizacja: , Polska
Data: 18-04-2019, do końca 96 dni
Praca Opiekun praca Swansea Walia Maj 2019 Pilnie

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, prywatny  dom opieki zatrudni opiekunów  do pracy jako care asistant z angielskim i opieki nad osobami starszymi. Lokalizacja  Swansea, płd Walia.
Pracodawca  zapewnia szkolenia NVQ i dogodne zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Nie musisz mieć doświadczenia z opieką, pracodawca zapewnia odpowiednie przeszkolenie. Jeśli potrafisz się komunikowac w j. angielskim i chcesz pracować jako opiekun osoby starszej i pomagać swoim podopiecznym, podejmij pracę jako opiekun osoby starszej. Pomagaj w codziennych czynnościach, w tym podawanie posiłków, rozmowy i spędzanie czasu, codzienna higiena, pomoc w ubieraniu, spacery. W ramach pracy możesz podszkolić angielski i zdobyć dodatkowe kwalifikacje i certyfikaty NVQ uprawniające do zawodowej pracy jako opiekun osoby starszej czy osoby niepełnosprawnej. Obecnie branża opiekuńcza stale sie rozwija i rośnie zapotrzebowanie na pracę i karierę w branży opieka. Jak znależć pracę w Anglii? zarejestryj sie www.prowork.pl i aplikuj na  inne stanowiska też domy opieki w UK - Londyn, Dereham, Oxford, Salisbury, Lancaster, Bristol Shipton under Wychwood, Liverpool, Dorking, Chippenham i inne. Zatrudnienie i praca bezpośrednio pracodawca brytyjski.


Wymagania

angielski 
empatia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej
gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE
gotowość do podjęcia pracy w Walii, UK na rok/ Umowa o pracę z pracodawcą brytyjskim
nie musisz mieć doświadczenia w opiece!
 

Oferujemy

Stanowisko: care asistant/ opiekun osoby starszej w domu opieki Walia
Godziny pracy: zapewnione 36-48 godzin pracy tygodniowo
Wynagrodzenie: 8.25  - 9.25 funtów/ godz. brutto, weekendy 12.25 funtów brutto/godz
Zamieszkanie: pokój jednoosobowy, Twój koszt ok 85 funtów/ tydz. lub do wyboru własne zamieszkanie
Kontrakt z pracodawcą: roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Szkolenia: zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy /sieć domów opieki UK

Ponadto dostępne na www.prowork.pl  inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających  w Polsce jak i przebywających na terenie UK.

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 96 dni


Gdzie szukać pracy jako Opiekun praca Swansea Walia Maj 2019 Pilnie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Opiekun praca Swansea Walia Maj 2019 Pilnie w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Opiekun praca Swansea Walia Maj 2019 Pilnie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Opiekun praca Swansea Walia Maj 2019 Pilnie, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.