Wyszukaj spośród 9681 ofert pracy

Inżynier Testów (nr ref.: 10094)

Lokalizacja: Rzeszów , podkarpackie
Data: 17-04-2019, do końca 24 dni
Praca Inżynier Testów (nr ref.: 10094)

Opis stanowiska
  • przeprowadzanie testów układów i komponentów maszyn zgodnie z procedurami i instrukcjami
  • wykonywanie wyspecjalizowanych prac badawczych
  • nadzór nad prowadzonymi testami
  • gromadzenie informacji technicznych dotyczących prowadzonych testów, wykonywanie analiz i przygotowanie raportów z testów
Wymagania
  • wykształcenie techniczne (mile widziany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość urządzeń pomiarowych i rysunku technicznego
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość branży maszyn budowlanych
  • umiejętność analitycznego myślenia i komunikatywność
  • samodzielność i terminowość w realizacji zadań
Oferujemy
  • międzynarodowe środowisko pracy, w którym będziesz miał okazję spotykać na co dzień inspirujących ludzi
  • możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej firmie z rozpoznawalną na cały świat marką
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny, w tym dofinansowanie wakacji
  • merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (m.in. kursy języka angielskiego)

Szukasz pracy jako Inżynier Testów (nr ref.: 10094)

Oferta pracy na stanowisku: Inżynier Testów (nr ref.: 10094) w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Inżynier Testów (nr ref.: 10094) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Testów (nr ref.: 10094), praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Inżynier Testów (nr ref.: 10094), Rzeszów