Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pielęgniarka psychiatryczna praca Bristol 17.50 funtów/godz Anglia

Lokalizacja: , Polska
Data: 17-04-2019, do końca 97 dni
Praca Pielęgniarka psychiatryczna praca Bristol 17.50 funtów/godz Anglia

Brytyjski pracodawca,  klient ProworkPL  zatrudni pielęgniarza/  pielęgniarkę psychiatryczną do pracy w ośrodku supported living dla pacjentów z niepełnosprawnościami wymagającymi terapii i wsparcia w codziennym życiu. Dostępne  stanowisko w przyjaznym domu opieki k. Bristolu specjalizującym sie w opiece dla pacjentów z learning disabilities. Ośrodek zapewnia kompleksową opiekę i wsparcie w samodzielnym zyciu dla dla ok 60 pacjentów w różnym wieku powyżej 18 lat. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarz/ pielęgniarka – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Praca na pełny etat zmiany dzienne do ustalenia. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim skype. Praca dla pielęgniarek w UK od maja 2019. Podejmij pracę  w południowej Anglii jako pielęgniarz/ pielęgniarka. 


Wymagania

znajomość języka angielskiego
dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister)
rejestracja NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji /w trakcie procesu rejestracji w NMC mogą podjąć pracę jako opiekun czy asystent pielęgniarki care assistant - preregistred nurse).
Gotowość do podjęcia pracy w UK od kwietnia/ maja 2019

Oferujemy

Stały kontrakt (etat od 36 godzin tygodniowo) jako Registred Mental Health Nurse/ Pielęgniarka psychiatryczna - wymagana rejestracja i PIN aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki w UK.
Wynagrodzenie: od 17.50  brutto godz w zależności od Twojego doświadczenia / Pielęgniarka w trakcie rejestracji przejściowo opcja pracy jako pre-registred nurse ( stawka 10-12 funtów/ godz)
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
Szkolenia zawodowe dla pielęgniarek w UK
Urlop wypoczynkowy
Zamieszkanie: pracodawca pomaga w znalezieniu i wynajęciu mieszkania

Prowork.PL oferuje wiele innych ofert dla pielęgniarek w Wielkiej Brytanii. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i przeprowadzce do UK oraz pomoc w znalezieniu stabilnej pracy w Wielkiej Brytanii i podpisanie kontraktu bezpośrednio z pracodawcą. Jak znaleźć dobrą pracę jako pielęgniarka/ pielęgniarz w Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z Prowork.PL o podaj swoje preferencje odnośnie lokalizacji i poszukiwanej pracy w UK. Sprawdzaj aktualne oferty pracy bezpośrednio u pracodawców brytyjskich na stronie ProworkPL

 

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 97 dni


Gdzie szukać pracy jako Pielęgniarka psychiatryczna praca Bristol 17.50 funtów/godz Anglia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pielęgniarka psychiatryczna praca Bristol 17.50 funtów/godz Anglia w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pielęgniarka psychiatryczna praca Bristol 17.50 funtów/godz Anglia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pielęgniarka psychiatryczna praca Bristol 17.50 funtów/godz Anglia, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.