Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Elastyczny grafik - ciekawa praca dla Studenta

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Dużo możliwości rozwoju, a przy tym świetna atmosfera i biuro w centrum Wrocławia. Brzmi ciekawie? A to tylko początek! Poszukujemy kandydatów na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta. Studiujesz, uczysz się? Chcesz łączyć studia z pracą w ramach elastycznego grafiku?

Twoje zadania:
  • telefoniczny kontakt z klientami
  • realizacja celów wyznaczonych przez TM
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania klientów
Nasze oczekiwania:
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie
  • status osoby uczącej się - warunek konieczny
  • pełna dyspozycyjność na pakiecie wdrożeniowym
  • zaangażowanie i pozytywne podejście do realizacji zadań
Oferta dla Ciebie:
  • gwarantowane wynagrodzenie godzinowe,
  • atrakcyjna premia uzależniona od efektów Twojej pracy,
  • elastyczny grafik
  • odpowiednie wdrożenie zakończone wydaniem Certyfikatu
  • ciekawe możliwości rozwoju i awansowania - jasno określone ścieżki kariery
  • korzyści - rabaty do sklepów i na usługi, świeże owoce, konkursy, piłkarzyki, gry ps3 itp.
Dodatkowe informacje

Masz pytania? Chętnie odpowiemy

Gdzie szukać pracy jako Elastyczny grafik - ciekawa praca dla Studenta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Elastyczny grafik - ciekawa praca dla Studenta w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CCIG Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elastyczny grafik - ciekawa praca dla Studenta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elastyczny grafik - ciekawa praca dla Studenta, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.CCIG Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.