Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Controllingu

Lokalizacja: Polkowice , dolnośląskie; Głogów , dolnośląskie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży elektronicznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Controllingu.


Zastanów się

Wysokie wynagrodzenie, premie, dodatki, podwyżki, karty podarunkowe, nagrody, dofinasowanie do kursów i szkoleń, Karta Lux Med, MultiBilet - to wszystko otrzymasz dołączając do nas. 

 

To właśnie Ciebie szukamy!

Znasz język niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Zdobyłeś doświadczenie z obszaru controllingu i znasz program SAP.

A  dodatkowo pracowałeś/łaś w firmie działającej w branży automotive.

Brzmi ciekawie?

Twój zakres obowiązków będzie obejmował przede wszystkim kalkulację i rozliczanie kosztów, monitorowanie realizacji założeń oraz procesów inwestycyjnych, tworzenie planów finansowych, ocenę nowych projektów oraz tworzenie raportów. 

 

Nie czekaj i pozwól nam przedstawić Ci szczegóły oferty :) 


Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Oferta jest ważna jeszcze 127 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Controllingu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Controllingu w miejscowości: Głogów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Controllingu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Controllingu, praca w Głogów dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.