Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Planowania Produkcji / stabilne zatrudnienie

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki , łódzkie
Konstantynów Łódzki , łódzkie
Łódź , łódzkie
Data: 15-04-2019, do końca 70 dni
Praca Specjalista ds. Planowania Produkcji / stabilne zatrudnienie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta lidera z branży elektrycznej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: Specjalista ds. Planowania Produkcji.


Zależy nam, abyś:

posiadał/a wykształcenie wyższe oraz komunikatywną znajomość języka angielskiego. Ważne, żebyś dobrze obsługiwał/a program SAP (moduł PP), znał/a zagadnienia strategii planowania (MTO,MTS,ATO) i filozofii Lean. Jeśli do tego lubisz pracować w zespole i jesteś nastawiony/a na realizację celów – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Świetnie, jeśli posiadasz doświadczenie w planowaniu produkcji, ale nie jest to warunek konieczny.

Kandydatko! Kandydacie!

Każdy z naszych pracowników jest dla nas ważny, dlatego zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji. Wiemy jak ważny jest odpoczynek, dlatego pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Jeśli jesteś chętny/a możesz przystąpić do systemu prywatnej opieki medycznej. Dołączając do nas zyskujesz możliwość podnoszenia swoich kompetencji oraz szansę na zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie i rozwój w jej strukturach.

Do Twoich zadań będzie należeć:

identyfikacja i rozwiązywanie problemów oraz przygotowanie dokumentacji produkcyjnej. Będziesz odpowiedzialny/a za kontrolowanie dostępności materiałów do zleceń produkcyjnych i uczestniczenie w projektach usprawniających procesy planowania produkcji. Czeka Cię również współpraca z działem zakupów, produkcji i logistyki.


Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę
Dodatkowe Informacje

Jeśli chcesz się rozwijać i masz apetyt na wiedzę – APLIKUJ!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 503 075 956.

Oferta jest ważna jeszcze 70 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Planowania Produkcji / stabilne zatrudnienie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Planowania Produkcji / stabilne zatrudnienie w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Planowania Produkcji / stabilne zatrudnienie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Planowania Produkcji / stabilne zatrudnienie, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii