Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Product Manager (nr ref.: 10090)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 11-04-2019, do końca 102 dni
Praca Product Manager (nr ref.: 10090)

Opis stanowiska
  • prowadzenie i odpowiedzialność za poszczególne grupy produktowe
  • samodzielne prowadzenie projektów
  • współpraca z klientami i dostawcami
  • wsparcie przedstawicieli regionalnych i handlowców
  • szkolenia dla przedstawicieli i klientów
  • wizyty u klientów
  • opracowywanie ofert dla klientów
  • udział w targach i seminariach branżowych
  • raportowanie i udział w przeglądach biznesu
Wymagania
  • wykształcenie wyższe (minimum inżynier): kierunek elektrotechnika, energetyka lub elektronika
  • co najmniej średnia znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość programów komputerowych MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • samodyscyplina i umiejętność pracy w zespole
  • konsekwencja w działaniu
  • dobra autoprezentacja
  • umiejętność negocjowania
Oferujemy
  • szerokie możliwości rozwoju
  • szkolenia w Polsce i zagranicą
  • firmowy laptop i telefon komórkowy
  • korzystanie z auta firmowego podczas delegacji
  • pierwsza umowa na czas określony, kolejna na czas nieokreślony
  • nieograniczone możliwości zarobkowe

Gdzie szukać pracy jako Product Manager (nr ref.: 10090)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Product Manager (nr ref.: 10090) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Product Manager (nr ref.: 10090) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Product Manager (nr ref.: 10090), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.