Wyszukaj spośród 9962 ofert pracy

Przedstawiciel Regionalny (nr ref.: 10091)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 11-04-2019, do końca 18 dni
Praca Przedstawiciel Regionalny (nr ref.: 10091)

Opis stanowiska
  • działalność gospodarcza w zakresie usług marketingowych
  • posiadanie własnego samochodu
  • teren działania: na ustalonym obszarze
  • zakres działań: odbywanie wizyt u klientów, podtrzymywanie kontaktów z klientami, ofertowanie, prowadzenie rozmów, dystrybucja materiałów marketingowych, udział w business review, raportowanie, udział w targach i konferencjach w przyporządkowanym terenie
  • system pracy zależy od indywidualnego podejścia, ale generalnie jest tak, że kilka dni w tygodniu przedstawiciel spędza na wizytach a resztę działań prowadzi na zasadzie home office
  • 1/rok business review czyli spotkanie w centrali firmy w celu omówienia sytuacji rynkowej w poszczególnych regionach, zapoznanie przedstawicieli z nowościami ... itp.
  • 1/m
  • c telekonferencja business review (wszyscy przedstawiciele) aby sprawdzić co się dzieje w bieżących tematach faktura jest wystawiana raz na miesiąc na podstawie danych sprzedażowych przygotowanych przez dział księgowy rozliczenie jest następujące:
  • prowizja stała
  • prowizja za wyniki
  • zwrot kosztów (ZUS, kilometrówka)
Wymagania
  • wykształcenie: minimum licencjat lub inżynier (wydziały techniczny) najlepiej elektrotechnika, energetyka lub elektronika
  • język angielski
  • poziom: komunikatywny
  • prawo jazdy kat. B
  • samodyscyplina
  • konsekwencja w działaniu
  • umiejętność prezentacji
  • obsługa komputera
  • pakiet MS Office
Oferujemy
  • nieograniczone możliwości rozwoju
  • realizacja planów zawodowych
  • szkolenia w Polsce i zagranicą
  • umowy na czas nieokreślony
  • pełną swobodę i wolność w zakresie planowania pracy
  • duże możliwości zarobkowe

Szukasz pracy jako Przedstawiciel Regionalny (nr ref.: 10091)

Oferta pracy na stanowisku: Przedstawiciel Regionalny (nr ref.: 10091) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Przedstawiciel Regionalny (nr ref.: 10091) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przedstawiciel Regionalny (nr ref.: 10091), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Przedstawiciel Regionalny (nr ref.: 10091), Warszawa