Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Sprzedawca - praca zdalna

Lokalizacja: cała polska , Polska;
Wynagrodzenie: PROWIZJAPLN / Miesiąc

Firma zajmuje się m.in. wykonywaniem zdjeć reportażowych i lotniczych z przeróżnych zakątków świata. Wykonujemy bardzo dużo reportaży, z którymi chcielibyśmy wyjść do mediów z poza Polski.


Opis stanowiska

Poszukuję osoby, która zajmie się pozyskaniem klientów na fotografie reportażowe. Do zadań osoby, która podejmie się wyzwania będzie znalezienie wydawców gazet / czasopism / portali, które będą pasowały branżowo do oferowanej przeze mnie tematyki zdjęć i zachęcenie ich do zakupu fotografii i publikacji ich na swoich łamach poza obszarem naszego kraju. 

Wymagania
  • biegła znajomość języka angielskiego (lub innych)
  • sprawne poruszanie się po internecie
  • znajomość rynku medialnego/fotograficznego
Oferujemy

Praca na zasadzie prowizji. To Ty decydujesz za ile sprzedasz zdjęcia i ile zarobisz na tym pieniędzy. Rozliczenie na podstawie FV lub umowy o dzieło. 


Elastyczne godziny pracy

Przyjazna atmosfera

Praca zdalna

Oferta jest ważna jeszcze 90 dni


Gdzie szukać pracy jako Sprzedawca - praca zdalna

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sprzedawca - praca zdalna w miejscowości: cała polska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Ostre Reklamy lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sprzedawca - praca zdalna Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzedawca - praca zdalna, praca w cała polska dopasowana do Twoich wymagań.Ostre Reklamy praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Michał Adamowski

info@ostrereklamy.pl

696456760

www.ostrereklamy.pl

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia
Mechanik samochodowy

Katowice, śląskieOgłoszenia Pracodawcy

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii