Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Lekarz dentysta praca prywatna klinika Jelenia Góra

Lokalizacja: , Polska
Data: 10-04-2019, do końca 103 dni
Praca Lekarz dentysta praca prywatna klinika Jelenia Góra

Klient ProworkPl, nowoczesna klinika stomatologiczna zatrudni lekarza stomatologa z angielskim. Praca na pełny etat 40 godzin/ tydz lub w dowolnym wymiarze godzin/ dni w miesiącu. Pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie  w zależności od kwalifikacji i rodzaju świadczonych usług. Podaj swoje warunki finansowe i negocjuj warunki kontraktu! Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzet i świadczy kompleksowe usługi dla wielu stałych prywatnych pacjentów z Polski i EU. Pracodawca zapewnia możliowść profesjonalnych szkoleń i rozwój zawodowy. W przypadku przeprowadzenia się i podjęcia pracy, pracodawca zapewnia pomoc w relokacji, wynajęciu mieszkania i gdy dotyczy możliwość zatrudnienia dla członków rodziny ( stanowiska w adminstracji/medyczne). Mile widzani kandydaci z doświadczeniem w pracy/ stażu  za granicą. Lokalizacja kliniki w Jeleniej Górze - doskonała opcja zamieszkania w pięknym czystym otoczeniu, w rejonie ośrodków górskich w Szklarskiej Porębie czy Karpaczu, ok, 100 km Wrocławia. Rozpoczęcie pracy od kwietnia 2019 lub późniejszy termin do ustalenia.

 


Wymagania

wykształcenie kierunkowe - lekarz dentysta
znajomość angielskiego
min. 2 lata doświadczenia
gotowość do podjęcie stałej pracy lub w preferowanym wymiarze godzin/dni w miesiącu i dojazdów czasowych do pracy w klinice.

Oferujemy

atrakcyjne warunki zatrudnienia negocjowane indywidualnie zależne od kwalifikacji i realizowanych świadczeń dla prywatnych pacjentow kliniki.
praca w międzynarodowym środowisku i szkolenia zawodowe
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę  lub (do wyboru) umowę cywilno-prawną
prywatny pakiet ubepieczeniowy+ benefity pracownicze inne
wsparcie w relokacji i zamieszkaniu

 

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 103 dni


Gdzie szukać pracy jako Lekarz dentysta praca prywatna klinika Jelenia Góra

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lekarz dentysta praca prywatna klinika Jelenia Góra w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lekarz dentysta praca prywatna klinika Jelenia Góra Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lekarz dentysta praca prywatna klinika Jelenia Góra, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.