Wyszukaj spośród 10185 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Młodszy Specjalista ds. technicznego wsparcia sprzedaży- atrakcyjne warunki zatrudnienia

Lokalizacja: Łódź , łódzkie; Aleksandrów Łódzki , łódzkie; Zgierz , łódzkie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. technicznego wsparcia sprzedaży.


Kogo szukamy?

Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe techniczne i znasz język angielski w stopniu komunikatywnym to DOŁĄCZ DO NAS. Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta, ale jeśli go nie masz to wszystkiego Cię nauczymy.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych, wycena towaru oraz opracowywanie opisów stosowanych produktów lub technologii to Twoje główne zadania. Ponadto zapewnisz merytoryczne doradztwo w dziale sprzedaży oraz wsparcie dla naszych klientów.

Co oferujemy?

Decydując się na pracę z nami zyskujesz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze. Zapewnimy Ci konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości dopasowanej do Twoich kompetencji oraz dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16 – weekendy są czasem tylko dla Ciebie. Będąc częścią naszego zespołu pracujesz w międzynarodowym środowisku, zdobywasz cenne doświadczenie i poszerzasz w praktyce zdobytą wiedzę.

 


Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Nie przegap szansy na dynamiczny start zawodowy – APLIKUJ już teraz!

Na Twoje pytania z chęcią odpowiemy pod nr tel. 506 561 604.

Oferta jest ważna jeszcze 108 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Specjalista ds. technicznego wsparcia sprzedaży- atrakcyjne warunki zatrudnienia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. technicznego wsparcia sprzedaży- atrakcyjne warunki zatrudnienia w miejscowości: Zgierz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Specjalista ds. technicznego wsparcia sprzedaży- atrakcyjne warunki zatrudnienia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. technicznego wsparcia sprzedaży- atrakcyjne warunki zatrudnienia , praca w Zgierz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii