Wyszukaj spośród 8838 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Koordynator projektów w dziele OOŚ

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;
Praca Koordynator projektów w dziele OOŚ

FPP Enviro Sp. z o.o. zajmująca się szeroko pojętą ochroną środowiska (projektowania, budowa i modernizacja urządzeń ochrony środowiska, nadzór przyrodniczy nad realizacją prac monitoring)

Opis stanowiska
  • Kompleksowe zarządzanie i realizowanie projektów środowiskowych (w tym z zakresu ocen oddziaływania na środowisko, monitoringów środowiskowych, planów adaptacji do zmian klimatu):
  • wykonywanie samodzielnie i/lub we współpracy z zespołem specjalistycznych analiz, ekspertyz, opracowań z zakresu ochrony środowiska
  • nadzór i koordynacja  pracy zespołu wykonującego analizy środowiskowe wymagane w projekcie
  • współpraca i reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami publicznymi i kontrahentami firmy (głównie sprawy środowiskowe)
  • prowadzenie pełnej dokumentacji projektów
  • dbałość o wysoką jakość rezultatów projektów
  • wdrażanie narzędzi i usprawnianie procesów realizacji projektów
  • Pozyskiwanie nowych projektów zgodnych ze strategią firmy
Wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, biologii lub pokrewne
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w zakresie koordynacji i realizacji projektów środowiskowych
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych, w tym z zakresu ochrony środowiska
  • znajomość prawa ochrony środowiska, prawa budowlanego, KPA, Prawo wodne
  • umiejętności interpretacji aktów prawnych
  • umiejętność stawiania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,
  • terminowość i skrupulatność
  • wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość AutoCad, narzędzi GIS
Oferujemy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia;
  • Dodatkowe wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników i sukcesów;

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Szukasz pracy jako Koordynator projektów w dziele OOŚ

Oferta pracy na stanowisku: Koordynator projektów w dziele OOŚ w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy FPP Enviro sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Koordynator projektów w dziele OOŚ Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Koordynator projektów w dziele OOŚ, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.FPP Enviro sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Joanna Mojsa

joanna.mojsa@fppenviro.pl

857333670

Inne ogłoszenia pracodawcy