Wyszukaj spośród 8421 ofert pracy

Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych - wentylacyjnych i grzewczych- Niemcy AUTO sluzbowe

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem , Niemcy;
Praca Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych - wentylacyjnych i grzewczych- Niemcy AUTO sluzbowe

Firma THOR Industriemontagen z siedzibą w Erfurcie to przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1998r. jako jednoosobowa działalność. W inżynierii budowlanej (domy, budynki, technologie zasilania) pracuje u nas teraz ponad 1000 pracowników, a nasze usługi świadczymy we wszystkich landach Niemiec i terenach przygranicznych.

Opis stanowiska
  • montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych - obiekty przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe, bloki mieszkalne
Wymagania
  • wykształcenie kierunkowe - mile widziane
  • min. roczne doświadczenie jako monter instalacji sanitarnych i grzewczych lub wentylacji i klimatyzacji
  • organizujemy również bezpłatne, branżowe KURSY j. niemieckiego we Wrocławiu
  • prawo jazdy kat. B - UWAGA- NIE wymagamy własnego SAMOCHODU - oferujemy auto służbowe dla każdej ekipy pod dom
Oferujemy
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - wynagrodzenie brutto od 12,00 euro/ h (zależne od kwalifikacji) + DIETY do 4,70 euro netto/h
  • dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy
  • kartę ubezpieczenia zdrowotnego PLUS - status prywatnego pacjenta w niemieckich placówkach medycznych
  • samochód służbowy dla każdej brygady wraz z kartą paliwową
  • profesjonalny sprzęt do pracy
  • odzież roboczą firmy engelbert strauss
  • organizację zakwaterowania, koszt ok. 10-25 euro na dzień
  • BEZPLATNY kurs j. niemieckiego we Wrocławiu

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Karta paliwowa
Dodatkowe informacje

soby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w j. niemieckim lub w j. polskim

Wynagrodzenie
12-14 EUR / Godzina

Szukasz pracy jako Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych - wentylacyjnych i grzewczych- Niemcy AUTO sluzbowe

Oferta pracy na stanowisku: Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych - wentylacyjnych i grzewczych- Niemcy AUTO sluzbowe w miejscowości: Frankfurt nad Menem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Thor Industriemontagen GmbH & Co.KG lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych - wentylacyjnych i grzewczych- Niemcy AUTO sluzbowe Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych - wentylacyjnych i grzewczych- Niemcy AUTO sluzbowe, praca w Frankfurt nad Menem dopasowana do Twoich wymagań.Thor Industriemontagen GmbH & Co.KG praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Thor Industriemontagen GmbH & Co.KG

Praca Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych - wentylacyjnych i grzewczych- Niemcy AUTO sluzbowe, Frankfurt nad Menem

Oferta jest ważna jeszcze 13 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Michal Kwietniewski

m.kwietniewski@THORmontagen.de

717258511

Inne ogłoszenia pracodawcy