Wyszukaj spośród 12127 ofert pracy

Operations Manager (nr ref.: 10087)

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 05-04-2019, do końca 15 dni
Praca Operations Manager (nr ref.: 10087)

Opis stanowiska
  • koordynacja działań produkcji, utrzymania ruchu, logistyki i optymalizacji procesów
  • zarządzanie zespołem ok. 80 pracowników
  • planowanie i nadzorowanie operacji oraz nowych wdrożeń
  • kontrola i raportowanie wskaźników (KPI)
Wymagania
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • min. trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcji i/lub utrzymania ruchu
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność podejmowania decyzji i wdrażania zmian
Oferujemy
  • dużą samodzielność działania
  • możliwości rozwoju
  • stabilne zatrudnienie
  • rodzinną atmosferę pracy

Szukasz pracy jako Operations Manager (nr ref.: 10087)

Oferta pracy na stanowisku: Operations Manager (nr ref.: 10087) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operations Manager (nr ref.: 10087) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operations Manager (nr ref.: 10087), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Operations Manager (nr ref.: 10087), Wrocław