Wyszukaj spośród 11733 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

SERWISANT

Lokalizacja: Piaseczno , mazowieckie; Warszawa , mazowieckie;

Firma Ochrona Przeciwpożarowa zajmuje się serwisem i konserwacją systemów przeciwpożarowych budynków i obiektów. Aktualnie poszukujemy odpowiedniego kandydata do pracy na stanowisku: Technik- serwisant

SERWISANT

Opis stanowiska
  • Serwis, konserwacja i naprawy systemów przeciwpożarowych (SSP, DSO, oddymianie, gazex, urządzenia gaśnicze, instalacje tryskaczowe)
  • Uczestnictwo w pracach montażowych i modernizacyjnych w/w systemów
  • Sporządzanie protokołów z przeglądów
  • Prowadzenie i bieżąca aktualizacja dokumentacji.

Wymagania
  • Wyksztalcenie średnie w kierunku elektrycznym, elektroenergetycznym, elektronicznym lub pokrewne
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie
  • Gotowość do prac interwencyjnych w momencie powstałego alarmu czy uszkodzenia
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Adekwatne wynagrodzenie do posiadanych umiejętności
  • Szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji
  • Samochód służbowy

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Szkolenia
Dodatkowe informacje

CV prosimy kierować na m.kurys@op.pl

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne: Prawo jazdy kat. B

Gdzie szukać pracy jako SERWISANT

Jaka oferta pracy na stanowisku: SERWISANT w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Ochrona Przeciwpożarowa lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako SERWISANT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko SERWISANT, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Ochrona Przeciwpożarowa praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Mariusz

m.kurys@op.pl

576555788

www.opp.waw.pl

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii