Wyszukaj spośród 9962 ofert pracy

Programista PLC (nr ref.: 10085)

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 03-04-2019, do końca 10 dni
Praca Programista PLC (nr ref.: 10085)

Opis stanowiska
  • programowanie sterowników PLC
  • programowanie paneli operacyjnych HMI
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: automatyka lub pokrewne)
  • znajomość programowania sterowników przynajmniej jednego z producentów: Siemens, Mitsubishi, Allen Bradley
  • umiejętność programowania paneli operacyjnych HMI
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podjęcia pracy w ramach samozatrudnienia
Oferujemy
  • szkolenia specjalistyczne
  • pracę przy interesujących projektach

Szukasz pracy jako Programista PLC (nr ref.: 10085)

Oferta pracy na stanowisku: Programista PLC (nr ref.: 10085) w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Programista PLC (nr ref.: 10085) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista PLC (nr ref.: 10085), praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Programista PLC (nr ref.: 10085), Poznań