Przedstawiciel Handlowy

Business Bridge Group Sp. z o.o. Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - generalnego przedstawiciela w Polsce, międzynarodowej firmy produkcyjnej, oferującego wysokiej jakości urządzenia do produkcji ciepłej wody użytkowej - osoby do pracy, na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: Wrocław i okolice

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie,
  • pozyskiwanie nowych i opieka nad dotychczasowymi klientami firmy,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • kształtowanie polityki handlowej,
  • współpraca z biurami projektów,
  • szkolenia techniczno - handlowe dla klientów firmy.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży urządzeń techniki grzewczej (preferowani będą handlowcy działający w tej branży),
  • jesteś dyspozycyjny i gotowy do częstych wyjazdów,
  • posiadasz umiejętności interpersonalne oraz dobrą organizację pracy własnej,
  • znasz dobrze obsługę komputera, głównie oprogramowanie MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • znajomość języka angielskiego będzie Twoim dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje:

  • interesującą pracę w młodym i kreatywnym zespole,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia, uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników,
  • narzędzia pracy (telefon, samochód - również do celów prywatnych, itp.),
  • dużą samodzielność,
  • szkolenia.

Gdzie szukać pracy jako Przedstawiciel Handlowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Przedstawiciel Handlowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.