Wyszukaj spośród 8838 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Doradca klienta w Sklepie Golfowym

Lokalizacja: Siemianowice Śląskie , śląskie;
Praca Doradca klienta w Sklepie Golfowym

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu do gry w golfa. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2004 roku. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór sprzętu golfowego: od kompletnych zestawów kijów golfowych, przez wózki, torby, piłki golfowe i pozostałe akcesoria dla golfistów.

Jesteśmy pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej centrum fittingowym zaliczającym się do zacnego i nielicznego jak dotąd grona: Mizuno Performance Fitting Center.


Do zadań kandydata/kandydatki należeć będzie m.in.:
  • obsługa klienta w sklepie na polu golfowym (Siemianowice Śląskie)
  • zajmowanie się bieżącą dokumentacją i praca w programie magazynowym (przyjmowanie dostaw, drukowanie  cenówek, aktualizowanie stanów magazynowych itd.)
  • zdalna współpraca z magazynem sklepu internetowego przy organizowaniu przesyłek między oddziałami i do klientów indywidualnych
Wymagania
  • znajomości obsługi komputera na dobrym poziomie
  • znajomość pakietu MS Office
  • szybkiego uczenia się i działania samodzielnie
  • znajomości angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • praca w weekendy (opcjonalnie dodatkowo 1-2 dni w tygodniu, ale nie jest to wymóg)
  • dyspozycyjności
  • wiedza lub umiejętności z zakresu gry w golfa będą atutem, ale nie są wymagane, ponieważ gwarantujemy podstawowe szkolenie teoretyczne

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Szkolenia

Oferta jest ważna jeszcze 8 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Doradca klienta w Sklepie Golfowym

Oferta pracy na stanowisku: Doradca klienta w Sklepie Golfowym w miejscowości: Siemianowice Śląskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BogiGolf Spółka Cywilna lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Doradca klienta w Sklepie Golfowym Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca klienta w Sklepie Golfowym, praca w Siemianowice Śląskie dopasowana do Twoich wymagań.BogiGolf Spółka Cywilna praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Michał

sklep@bogigolf.com.pl

509247368

www.bogigolf.com.pl

Inne ogłoszenia pracodawcy