Wyszukaj spośród 9814 ofert pracy

Tool Manager (nr ref.: 10082)

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 02-04-2019, do końca 7 dni
Praca Tool Manager (nr ref.: 10082)

Opis stanowiska
  • analiza awarii oraz wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • ofertowanie, zlecanie i nadzorowanie zmian konstrukcyjnych w formach wtryskowych
  • dobór i zakup części zamiennych do form wtryskowych
  • harmonogramowanie oraz opracowywanie budżetu przeglądów i napraw form wtryskowych
  • współpraca z narzędziowniami polskimi i zagranicznymi w zakresie zmian i napraw form wtryskowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • rozwijanie i motywowanie zespołu w warsztacie mechanicznym
Wymagania
  • wykształcenie techniczne
  • min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doskonała wiedza z zakresu budowy, działania oraz napraw form wtryskowych
  • praktyczna znajomość obsługi programów do projektowania 3D oraz umiejętność czytania rysunków technicznych
Oferujemy
  • umowa o pracę
  • dzień wolny w dniu Twoich urodzin
  • świadczenia socjalne takie jak bony świąteczne, dofinansowanie do wczasów pod gruszą
  • ubezpieczenie grupowe
  • dodatek żywieniowy

Szukasz pracy jako Tool Manager (nr ref.: 10082)

Oferta pracy na stanowisku: Tool Manager (nr ref.: 10082) w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Tool Manager (nr ref.: 10082) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tool Manager (nr ref.: 10082), praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Tool Manager (nr ref.: 10082), Łódź