Wyszukaj spośród 9948 ofert pracy

Konstruktor (nr ref.: 10083)

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski , lubuskie
Data: 02-04-2019, do końca 8 dni
Praca Konstruktor (nr ref.: 10083)

Opis stanowiska
  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjno
  • technologicznej w programach 3D i CAD
  • opracowanie dokumentacji materiałowo
  • technologicznej zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • wprowadzanie zmian w dokumentacji technologiczno
  • konstrukcyjnej, będących kolejnym uaktualnianiem dokumentacji lub wynikających z postępu technicznego
Wymagania
  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku konstruktor
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD oraz Solid EDGE
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz wymiarowania
  • znajomość języka angielskiego
  • zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • odpowiedzialność, inicjatywa, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • praca stała na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności rosnące wraz z doświadczeniem
  • jasno określony zakres obowiązków
  • szeroki wachlarz interesujących zadań
  • pełnienie ważnej roli w strukturach firmy oraz realizacji jej strategii

Szukasz pracy jako Konstruktor (nr ref.: 10083)

Oferta pracy na stanowisku: Konstruktor (nr ref.: 10083) w miejscowości: Gorzów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Konstruktor (nr ref.: 10083) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konstruktor (nr ref.: 10083), praca w Gorzów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Konstruktor (nr ref.: 10083), Gorzów Wielkopolski