Wyszukaj spośród 10185 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Tester automatyzujący

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie;

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 360 specjalistów w polskich i zagranicznych projektach w bankowości, centrach usług wspólnych, przemyśle i w dużych firmach IT. Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca.
Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas wydarzeniach technologicznych (ProMeety)!

Do naszego zespołu w Poznaniu poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Tester automatyzujący

Projekt: aplikacja bankowa

Zakres obowiązków:

  • testowanie aplikacji webowych,
  • pisanie skryptów wg stworzonych szablonów,
  • praca w doświadczonym zespole,
  • zapewnianie jakości dostarczanych rozwiązań.
Aplikuj, jeśli masz doświadczenie z:
  • TestNG,
  • Selenium WebDriver (POM),
  • HTML DOM,
  • SQL, relacyjnymi bazami danych,
  • Java,
  • GIT.
Zależy nam:
  • abyś każdego dnia nabywał nowe umiejętności - zaproponujemy ścieżkę rozwoju, dopasowaną do Twoich potrzeb,
  • abyś Ty i Twoi bliscy czuli się bezpiecznie - gwarantujemy opiekę medyczną (różne opcje pakietu Medicover),
  • abyś miał możliwość dzielenia się swoja wiedzą - zapewniamy możliwość wystąpień w roli speakera na naszych eventach dedykowanych branży IT,
  • abyś mógł wybrać benefity, na których Ci zależy (MultiSport, nauka języka angielskiego, dostęp do platform e-learningowych).

Gdzie szukać pracy jako Tester automatyzujący

Jaka oferta pracy na stanowisku: Tester automatyzujący w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Tester automatyzujący Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tester automatyzujący, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.