Wyszukaj spośród 13212 ofert pracy

Podróże i nauka języka jako Au Pair w USA!

Lokalizacja: Cały kraj , Stany Zjednoczone
Data: 26-03-2019, do końca 1 dzień
Praca Podróże i nauka języka jako Au Pair w USA!
Amerykańska rodzina z 2 dzieci  w wieku 10 i 12 lat zaprosi Au Pair  od sierpnia 2019 na rok.  Au Pair będzie zawozić dzieci do szkoły, organizować wolny czas itp. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w Riverside w Kalifornii.  W pobliżu znajduje się szkoła językowa,  Au Pair ma możliwość uczestniczenia w bezpłatnym kursie j. angielskiego 2 razy w tygodniu. Rodzina opłaca przelot do USA -roczny kontrakt na podstawie wizy amerykańskiej J1.

Wymagania
 •  
Komunikatywna znajomość angielskiego
 • wiek 18-27 lat
 • prawo jazdy
 • Doświadczenie w opiece nad dziećmi
 • Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci
 • Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Prowork- 20 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!
Oferujemy
 •  
 • 12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego.
  Au Pair otrzymuje minimum 195.75 USD tydz. + bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie zgodnie z regulacjami Programu Au Pair USA.
  pełne ubezpieczenie(bez żadnych dopłat!)
  4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku
  jednorazowa dopłata 500 USD na kursy językowe i edukacyjne
  bezpłatny przelotu z Polski do Stanów Zjednoczonych i lot powrotny po ukończeniu programu
  opieka partnerskiego biura Au Pair w USA
Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień


Szukasz pracy jako Podróże i nauka języka jako Au Pair w USA!

Oferta pracy na stanowisku: Podróże i nauka języka jako Au Pair w USA! w miejscowości: Cały kraj jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.com.pl Agencja Au Pair lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Podróże i nauka języka jako Au Pair w USA! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Podróże i nauka języka jako Au Pair w USA!, praca w Cały kraj dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.com.pl Agencja Au Pair praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Prowork.com.pl Agencja Au Pair


Praca Podróże i nauka języka jako Au Pair w USA!, Cały kraj


.
Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień