Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pre-registred NURSE praca Anglia 13.00 funtow/godz Dorchester 2019

Lokalizacja: , Polska
Data: 26-03-2019, do końca 118 dni
Praca Pre-registred NURSE praca Anglia 13.00 funtow/godz Dorchester 2019

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, prywatny dom opieki zatrudni pre-registred nurse -POMOC pielęgniarki z angielskim do pomocy w/wsparcia pracy pielęgniarskiej. Lokalizacja  Dorchester, hrabstwo Dorset, południowa Anglia. Wymagane doświadczenie pielęgniarskie mile widziane pielęgniarka/ pielęgniarz planujący/a rejestarcję lub w trakcie rejestarcji i przygotowania do egzaminu językowego IELTS do pracy w okresie przejściowym w trakcie oczekiwania na PIN number. Po uzyskaniu rejestracji NMC, zapewniona praca jako pielęgniarka/ RGN nurse.
Jak znależć pracę w Anglii? zarejestryj sie www.prowork.pl i aplikuj na  inne stanowiska też domy opieki Londyn, Dereham, Oxford, Salisbury, Lancaster, Shipton under Wychwood, Liverpool, Dorking, Chippenham i inne. Zatrudnienie i praca bezpośrednio pracodawca brytyjski.


Wymagania

znajkomość angielskiego
wykształcenie pielęgniarskie ( na stanowisko pomoc pielęgniarki / absolwent/ka pielęgniarstwa w trakcie procesu rejestracji w brytyjskich izbach lekarskich NMC i przygotowania do IELTS/ egzamin wymagany do uzyskania prawa wykonywania zawodu pielęgniarki w Wielkiej Brytanii.
emaptia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej
gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE
gotowość do podjęcia pracy w Anglii od marca 2019 - Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim


 

Oferujemy

Stanowisko: PRE-registred NURSE - POMOC pielęgniarki w domu opieki Anglia
Godziny pracy: zapewnione 36 godzin pracy tygodniowo, zmiany 12 godzinne
Wynagrodzenie: 13.00 funtów/ godz. brutto 
Zamieszkanie: pracodaca zapewnia zamieszkanie koszt 350 funtów/miesiac / lub do wyboru własne zamieszkanie
Kontrakt z pracodawcą: roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Szkolenia: zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy
Ponadto dostępne na www.prowork.pl  inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Wielkiej Brytanii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających  w Polsce jak i przebywających na terenie UK.

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 118 dni


Gdzie szukać pracy jako Pre-registred NURSE praca Anglia 13.00 funtow/godz Dorchester 2019

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pre-registred NURSE praca Anglia 13.00 funtow/godz Dorchester 2019 w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pre-registred NURSE praca Anglia 13.00 funtow/godz Dorchester 2019 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pre-registred NURSE praca Anglia 13.00 funtow/godz Dorchester 2019, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.