Wyszukaj spośród 8421 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator wycinarki laserowej

Lokalizacja: Niederdreisbach , Niemcy;
Praca Operator wycinarki laserowej

DAAR Personal Service GmbH jest liderem w branży HR na niemieckim rynku. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko: Operator wycinarki laserowej

Zadania:
  • obsługa lasera Trumpf
  • ustawienia parametrów maszyny do cięcia
  • dbałość o bezpieczeństwo na stanowisku pracy
Wymagania
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację na stanowisku pracy
  • możliwość wyjazdu samochodem
Zapewniamy:
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie 12 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 60 EUR netto za każdy przepracowany dzień
  • pomoc w organizacji zakwaterowania
  • kontakt z biurem w języku polskim
  • Zeitkonto- 15 h jednorazowo

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Szukasz pracy jako Operator wycinarki laserowej

Oferta pracy na stanowisku: Operator wycinarki laserowej w miejscowości: Niederdreisbach jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DAAR Personal Service GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator wycinarki laserowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wycinarki laserowej, praca w Niederdreisbach dopasowana do Twoich wymagań.DAAR Personal Service GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.