Wyszukaj spośród 8421 ofert pracy

Operator wózka widłowego (m/k)

Lokalizacja: Strzelce Opolskie , opolskie;
Praca Operator wózka widłowego (m/k)
Opis stanowiska
  • obsługa wózka widłowego oraz dbanie o jego stan techniczny,
  • dostarczanie materiałów do produkcji,
  • załadunek i rozładunek samochodów,
  • przygotowywanie towarów do wysyłki,
  • skanowanie palet.
Wymagania
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • dostępność do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym - ruch ciągły.
Oferujemy
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • nagrody uznaniowe,
  • wdrożenie przy wsparciu doświadczonych pracowników,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego.

Szukasz pracy jako Operator wózka widłowego (m/k)

Oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego (m/k) w miejscowości: Strzelce Opolskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator wózka widłowego (m/k) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego (m/k), praca w Strzelce Opolskie dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Trenkwalder

Praca Operator wózka widłowego (m/k), Strzelce Opolskie

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni Aplikuj teraz
Inne ogłoszenia pracodawcy
Pomocnik operatora (m/k)

Strzelce Opolskie, opolskie

Operator prasy (m/k)

Mielec, podkarpackie

Pracownik magazynu

Kraków, małopolskie