Wyszukaj spośród 9962 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Asystent Projektanta (branża cieplno-mechaniczna) (nr ref.: 10075)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 23-03-2019, do końca 2 dni
Praca Asystent Projektanta (branża cieplno-mechaniczna) (nr ref.: 10075)

Opis stanowiska
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej pod nadzorem projektantów
  • tworzenie instalacji rurociągowych w systemie przestrzennego modelu 3D
  • tworzenie zestawień materiałowych
  • wsparcie projektantów na wszystkich etapach tworzenia dokumentacji
  • przygotowywanie założeń branżowych oraz wytycznych dla podwykonawców i dostawców
Wymagania
  • wykształcenie wyższe w kierunku energetyka cieplna
  • znajomość programu podstawowego AutoCad Plant 3D oraz ewentualnie zaawansowanych tj.: Inventor, Bentley AutoPIPE i ew. innych
  • umiejętność pracy w zespole
  • udział w delegacjach
  • dobra znajomość języka angielskiego z dziedziny mechaniki i energetyki
  • umiejętność efektywnej pracy i chęć do samokształcenia
  • dobra znajomość Pakietu MS Office
Oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • współpracę z doświadczonym zespołem projektowym
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie doświadczenia
  • udział w ciekawych projektach bloków energetycznych
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • powszechnie szanowane referencje

Szukasz pracy jako Asystent Projektanta (branża cieplno-mechaniczna) (nr ref.: 10075)

Oferta pracy na stanowisku: Asystent Projektanta (branża cieplno-mechaniczna) (nr ref.: 10075) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystent Projektanta (branża cieplno-mechaniczna) (nr ref.: 10075) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent Projektanta (branża cieplno-mechaniczna) (nr ref.: 10075), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.