Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pielęgniarka praca przed Brexitem Anglia 18.18 gbp Surrey marzec 2019

Lokalizacja: , Polska
Data: 23-03-2019, do końca 122 dni
Praca Pielęgniarka praca przed Brexitem Anglia 18.18 gbp Surrey marzec 2019

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, prywatny eksluzywny dom opieki zatrudni RGN registred nurse - pielęgniarkę na pełny etat. Lokalizacja Farnham, Surrey południowa Anglia. Wymagane doświadczenie pielęgniarskie i aktualny PIN number. Zapewnione niezależne zamieszkanie/ dom obok miejsca pracy koszt tylko 295 funtów/miesiąc w tym wszystkie opłaty i internet.  OPCJONALNIE  zatrudnienie jako PRE- REGISTRED NURSE pielęgniarka/ pielęgniarz planujący/a rejestarcję lub w trakcie rejestarcji i przygotowania do egzaminu językowego IELTS do pracy w okresie przejściowym w trakcie oczekiwania na PIN number. Po uzyskaniu rejestracji NMC, zapewniona praca jako pielęgniarka/ RGN nurse.
Jak znależć pracę w Anglii? zarejestruj sie www.prowork.pl i aplikuj na  inne stanowiska też domy opieki Londyn, Dereham, Oxford, Salisbury, Lancaster, Shipton under Wychwood, Southhampton, Glasgow, Liverpool, Dorking, Chippenham i inne. Zatrudnienie i praca bezpośrednio pracodawca brytyjski.


Wymagania

znajomość angielskiego
wykształcenie pielęgniarskie i aktualny PIN number ( opcjonalnie na stanowisko pomoc pielęgniarki / absolwent/ka pielęgniarstwa w trakcie procesu rejestracji w brytyjskich izbach lekarskich NMC i przygotowania do IELTS/ egzamin wymagany do uzyskania prawa wykonywania zawodu pielęgniarki
w Wielkiej Brytanii.
emaptia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej
gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE
gotowość do podjęcia pracy w Anglii od marzec 2019 - Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim


 

Oferujemy

Stanowisko: RGN  NURSE  pielęgniarka w domu opieki Anglia
Godziny pracy: etat 36 lub 48 godzin pracy tydz do wyboru, zmiany 12 godzinne
Wynagrodzenie: od 18.18 gbp/ godz. brutto, weekendy i noce 18.85 gbp/godz  (lub pre-registred nurse od 10.00 - 12.00 funtów/godz
Zamieszkanie: pracodaca zapewnia zamieszkanie koszt 295 funtów/m-c  z wszystkimi opłatami lub do wyboru własne zamieszkanie.
Kontrakt z pracodawcą: roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Szkolenia: zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy
Ponadto dostępne na www.prowork.pl  inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Wielkiej Brytanii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających  w Polsce jak i przebywających na terenie UK.

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 122 dni


Gdzie szukać pracy jako Pielęgniarka praca przed Brexitem Anglia 18.18 gbp Surrey marzec 2019

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pielęgniarka praca przed Brexitem Anglia 18.18 gbp Surrey marzec 2019 w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pielęgniarka praca przed Brexitem Anglia 18.18 gbp Surrey marzec 2019 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pielęgniarka praca przed Brexitem Anglia 18.18 gbp Surrey marzec 2019, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.