PROGRAMISTA MOBILE/CLOUD

TESTER SP. Z O.O. Świebodzice Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Firma „TESTER" Sp. z o.o. z siedzibą w Świebodzicach, ul. Wałbrzyska 18A zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem oraz sprzedażą elektronicznych układów sterowania
i automatyki do urządzeń gazowych oraz obróbką rur miedzianych.

Poszukujemy pracowników w związku z rozwojem nowej grupy produktów związanej z technologiami chmurowymi i Internetem Rzeczy

OPIS STANOWISKA:

  • projektowanie i tworzenie nowego oprogramowania dla urządzeń mobilnych i systemów chmurowych,
  • tworzenie interfejsów użytkownika aplikacji mobilnych i webowych,
  • współpraca przy definiowaniu architektury oprogramowania dla systemów Internetu Rzeczy,
  • utrzymanie istniejącego oprogramowania, rozwiązywanie bieżących problemów, technicznych, usuwanie wykrytych błędów,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej,
  • udział w testach, badaniach i certyfikacji wyrobów

WYMAGANIA:

  • wykształcenie: preferowane wyższe techniczne lub średnie w przypadku studenta ostatniego semestru,
  • doświadczenie nie jest wymagane, ale mile widziane,
  • praktyczna znajomość języka wysokiego poziomu związanego z technologiami webowymi i mobilnymi (Java/JavaScript/Python/PHP),
  • znajomość języków znacznikowych (HTML) i obsługi baz danych (SQL),
  • dobra znajomość jednego z frameworków używanych przy tworzeniu aplikacji mobilnych (React/Angular/Kivy i inne),
  • podstawowa wiedza z zakresu technologii chmurowych, wymiany danych między chmurą a urządzeniami  IoT,
  • znajomość posługiwania się systemami kontroli wersji Git,
  • mile widziana znajomość systemów linuxowych i podstawy administracji sieci komputerowych,
  • znajomość j. angielskiego wystarczająca do posługiwania się dokumentacją techniczną.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny),
  • stabilne zatrudnienie,
  • nie jesteśmy dużą korporacją, w związku z tym nie ma u Nas korporacyjnej atmosfery, komunikacja jest bezpośrednia, pracuje się w niewielkim zespole.

Dodatkowe informacje

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.tester.net.pl

Wymagane języki

angielski

Wymagane dokumenty: cv
Wymagane dokumenty: LIST MOTYWACYJNY

Gdzie szukać pracy jako PROGRAMISTA MOBILE/CLOUD

Jaka oferta pracy na stanowisku: PROGRAMISTA MOBILE/CLOUD w miejscowości: Świebodzice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy TESTER SP. Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako PROGRAMISTA MOBILE/CLOUD Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PROGRAMISTA MOBILE/CLOUD, praca w Świebodzice dopasowana do Twoich wymagań.TESTER SP. Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Joanna Szuchnik

e-mail jszuchnik@tester.net.pl

phone 74 8543046

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie