Wyszukaj spośród 9814 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Praca ANGLIA opiekun dom opieki DEVON od 8.70 funta za godz

Lokalizacja: , Polska
Data: 22-03-2019, do końca 5 dni
Praca Praca ANGLIA opiekun dom opieki DEVON od 8.70 funta za godz

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, prywatny dom opieki rezydencjonalnej /residential Care Home w Devon zatrudni opiekuna / care asistant z angielskim do opieki nad osobami starszymi. Dom opieki specjalizuje się w rezydencjonalnej opiece dla osób starszych. Lokalizacja  Harewood w DEVON rejon Plymouth  w południowej Anglia.
Pracodawca  zapewnia szkolenia NVQ i dogodne zamieszkanie tuż obok miejsca pracy. Doświadczenie mile widziane, ale nie wymagane. Pracodawca zapewnia odpowiednie przeszkolenie. Jeśli potrafisz się komunikowac w j. angielskim i chcesz pracować jako opiekun osoby starszej i pomagać swoim podopiecznym, podejmij pracę jako opiekun osoby starszej i rozpocznij swoją karierę w branży opieka. Pomagaj w codziennych czynnościach, w tym podawanie posiłków, rozmowy i spędzanie czasu, codzienna higiena, pomoc w ubieraniu, spacery. W ramach pracy możesz podszkolić angielski i zdobyć dodatkowe kwalifikacje i certyfikaty NVQ uprawniające do zawodowej pracy jako opiekun osoby starszej czy osoby niepełnosprawnej. Obecnie branża opiekuńcza stale sie rozwija i rośnie zapotrzebowanie na pracę i karierę w branży opieka. Jak znależć pracę w Anglii? zarejestruj sie www.prowork.pl i aplikuj na  inne stanowiska też domy opieki Londyn, Dereham, Oxford, Salisbury, Lancaster, Shipton under Wychwood, Liverpool, Dorking, Chippenham i inne. Zatrudnienie i praca bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.


Wymagania

angielski 
emaptia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej
gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE
gotowość do podjęcia pracyw Anglii na rok/ Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
nie musisz mieć doświadczenia w opiece!
 

Oferujemy

Stanowisko: care asistant/ opiekun osoby starszej w domu opieki Anglia
Godziny pracy: zapewnione 40 godzin pracy tygodniowo
Wynagrodzenie: 8.70 - 9.70 funtów/ godz. brutto, w zależności od dośiadczenie
Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie obok miejsca pracy
Kontrakt z pracodawcą: roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Szkolenia: zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy

Ponadto dostępne na www.prowork.pl  inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako pielęgniarz/ pielegniarka, opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających  w Polsce jak i przebywających na terenie UK. Pielegniarki w trakcie rejestracji uprawnień w brytyjskich izbach pielęgniarskich NMC czy egzaminu językowego IELTS - oferty pracy przejściowo jako asystent pielęgniarki / nurse assistant i b. atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni


Szukasz pracy jako Praca ANGLIA opiekun dom opieki DEVON od 8.70 funta za godz

Oferta pracy na stanowisku: Praca ANGLIA opiekun dom opieki DEVON od 8.70 funta za godz w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca ANGLIA opiekun dom opieki DEVON od 8.70 funta za godz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca ANGLIA opiekun dom opieki DEVON od 8.70 funta za godz, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.