Wyszukaj spośród 8930 ofert pracy

Specjalista działu sprzedaży / Handlowiec stacjonarny Poznań

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie;
Praca Specjalista działu sprzedaży / Handlowiec stacjonarny Poznań

Oferujemy prace na stanowisku Handlowiec stacjonarny Poznań w Firmie Oil Holding Sp. z o.o.

Opis stanowiska
  • aktywne poszukiwanie drogą mailową i telefoniczną nowych Klientów w Polsce oraz za granicą
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjacje umów z Klientami
Wymagania
  • doświadczenie na stanowisku handlowca
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • monitorowanie i analizowanie rynku oraz działań konkurencji
  • biegłe posługiwanie się jezykiem angielskim, mile widziana znajomość języka niemieckiego i rosyjskiego
  • oreintacja na Klienta oraz budowanie długoterminowych relacji z Klientami
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • dążenie do rezultatów

Oferujemy
  • umowa o precę z 3 miesięcznym okresem próbnym
  • klarowne warunki wynagrodzenia w postaci podstawy oraz system premii prowizyjnych (nieograniczona prowizja od sprzedaży)

Dodatkowe informacje
  • miejsce wykonywania pracy - Poznań
  • termin zatrudnienia - od zaraz
Wymagane języki

angielski

Szukasz pracy jako Specjalista działu sprzedaży / Handlowiec stacjonarny Poznań

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista działu sprzedaży / Handlowiec stacjonarny Poznań w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Oil Holding Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista działu sprzedaży / Handlowiec stacjonarny Poznań Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista działu sprzedaży / Handlowiec stacjonarny Poznań, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Oil Holding Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Oil Holding Sp. z o.o.

Praca Specjalista działu sprzedaży / Handlowiec stacjonarny Poznań, Poznań

Oferta jest ważna jeszcze 12 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Alexandr Snitco

oilholding@interia.pl

606294155