Wyszukaj spośród 8364 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;
Praca Pielęgniarka / Pielęgniarz

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, prywatnej sieci przychodni lekarskich, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska: Pielęgniarka / Pielęgniarz

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie gabinetu zabiegowego oraz punktu pobrań,
  • Wykonywanie EKG,
  • Współpraca z lekarzami specjalistami w zakresie asysty i wsparcia w poradni,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej pielęgniarskiej zbiorczej oraz indywidualnej,
  • Stosowanie procedur zapewniania jakości opieki pielęgniarskiej.
Oczekujemy:
  • Wykształcenia kierunkowego: tytuł pielęgniarki dyplomowanej, licencjat pielęgniarstwa lub studia pielęgniarskie magisterskie,
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w zawodzie,
  • Doświadczenie w poborze krwi u dorosłych oraz dzieci,
  • Ukończony kurs EKG,
  • Mile widziany ukończony kurs szczepień, kurs alergicznych testów skórnych,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym,
  • Cierpliwość, dyspozycyjność, elastyczność oraz życzliwe podejście do pacjenta,
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Pracę z wysokiej klasy specjalistami w swojej dziedzinie,
  • Praca w niekorporacyjnej atmosferze, w prestiżowej klinice,
  • Pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Szukasz pracy jako Pielęgniarka / Pielęgniarz

Oferta pracy na stanowisku: Pielęgniarka / Pielęgniarz w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Imar Service Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pielęgniarka / Pielęgniarz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pielęgniarka / Pielęgniarz, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Imar Service Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy
Operator Procesu

Warszawa, mazowieckie