Magazynier - Operator wózka (UDT)

EWC SP. Z O.O. Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego Klienta, dużej firmy logistycznej, poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier - Operator wózka (UDT)

miejsce pracy - Wrocław

Wynagrodzenie - 3500 - 5000 zł brutto/m-c
Zmianowość - 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za operacje w magazynie z zakresu: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, załadunek towaru
  • kontrolowanie przesyłek przychodzących, wewnątrz magazynowe przemieszczanie towarów
  • wykonywanie czynności kontrolnych
  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i PPOŻ

Wymagania:

  • uprawnienia UDT
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • rzetelność i zaangażowanie w obowiązki

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
  • bardzo dobre warunki pracy
  • atrakcyjny system premiowy
  • nowoczesne narzędzia pracy

Dodatkowe informacje

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację lub zadzwoń:

572 254 233

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującym prawem EWC Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - Operator wózka (UDT)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - Operator wózka (UDT) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy EWC SP. Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - Operator wózka (UDT) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - Operator wózka (UDT), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.EWC SP. Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.