Wyszukaj spośród 11733 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Rejestratorka Medyczna / Rejestrator Medyczny

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, prywatnej sieci przychodni lekarskich, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska: Rejestratorka Medyczna / Rejestrator Medyczny

Zakres obowiązków:
  • Prezentowanie oferty kliniki,
  • Bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami,
  • Rejestracja pacjentów,
  • Obsługa systemu informatycznego - wprowadzanie danych,
  • Przygotowywanie dokumentacji pacjenta,
  • Koordynacja grafiku przyjęć,
  • Sporządzanie raportów,
  • Współpraca z zespołem medycznym,
  • Zarządzanie dokumentacją i korespondencją.
Oczekujemy:
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży medycznej,
  • Znajomość terminologii medycznej w zakresie analiz laboratoryjnych i specjalizacji lekarskich,
  • Doświadczenie w obsłudze platform Towarzystw Ubezpieczeniowych,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Inicjatywa, umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, sumienność,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Dyspozycyjność,
  • Biegła obsługa komputera (w szczególności pakietu MS Office).
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Pracę z wysokiej klasy specjalistami w swojej dziedzinie,
  • Praca w niekorporacyjnej atmosferze, w prestiżowej klinice,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w ramach struktury.

Gdzie szukać pracy jako Rejestratorka Medyczna / Rejestrator Medyczny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Rejestratorka Medyczna / Rejestrator Medyczny w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Imar Service Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Rejestratorka Medyczna / Rejestrator Medyczny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rejestratorka Medyczna / Rejestrator Medyczny, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Imar Service Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.