Wyszukaj spośród 8421 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik magazynu- praca dla kobiet i mężczyzn/wysokie zarobki

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;
Praca Pracownik magazynu- praca dla kobiet i mężczyzn/wysokie zarobki

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży technicznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownik magazynu.


Kandydacie!

Jeśli szukasz pracy od zaraz, angażujesz się w wykonywanie powierzonych obowiązków oraz cechuje Cię komunikatywność i wysoka kultura osobista  - to świetnie trafiłeś/-aś! Dołącz do nas już teraz! Fajnie, jeśli masz doświadczenie w pracy na magazynie, ale jeśli nie to wszystkiego Cię nauczymy!  

Jakie będą Twoje zadania?

Twoje przyszłe zadania to obsługa klienta, konfekcjonowanie zamówień oraz inne proste prace magazynowe.

Dlaczego warto z nami pracować?

Naszym pracownikom zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjną stawkę 19 zł/godz. brutto. Pracujemy w godzinach 8 – 16 od poniedziałku do piątku, więc możesz łączyć pracę ze studiami, hobby lub spędzić czas z rodziną. Co więcej, my wdrożymy Cię w zakres obowiązków, a Ty zdobędziesz umiejętności i praktykę cenioną na rynku pracy. Zapewniamy przejrzyste warunki zatrudnienia, terminowe wynagrodzenie oraz wsparcie koordynatora personalnego.  


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Na co czekasz? Nie pozwól, aby taka oferta przeszła Ci koło nosa - APLIKUJ!

Zadzwoń do nas - 506 561 604 - uzyskasz szczegółowe informacje.

Oferta jest ważna jeszcze 4 dni


Szukasz pracy jako Pracownik magazynu- praca dla kobiet i mężczyzn/wysokie zarobki

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu- praca dla kobiet i mężczyzn/wysokie zarobki w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik magazynu- praca dla kobiet i mężczyzn/wysokie zarobki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu- praca dla kobiet i mężczyzn/wysokie zarobki, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Aneta Gacparska

a.gacparska@ksservice.pl

506 561 604

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy