Wyszukaj spośród 8930 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Analiz Finansowo-Handlowych

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;
Praca Specjalista ds. Analiz Finansowo-Handlowych
Zadania:
  • przygotowanie projektów inwestycyjnych, przeprowadzenie analizy opłacalności oraz kalkulacja zwrotu z inwestycji (projekty wymiany gamy)
  • współtworzenie narzędzi analitycznych dla działów Finansowego i Handlowego
  • raportowanie i analiza wyników sprzedaży, marży i akcji promocyjnych oraz analiza zapasu
  • sporządzanie miesięcznych raportów i analiz dla lokalnego Zarządu i Grupy Kapitałowej
  • udział w przygotowaniu budżetów, aktualizacji oraz planów strategicznych Spółki
  • inne analizy ad hoc
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe (finanse, analizy, bankowość)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel, Visual Basic, Access
  • dodatkowym atutem będzie znajomość analizatorów baz danych (Cognos, SAP Business Object) oraz apliakcji Qlickview i/lub Power BI
  • dobre umiejętności analityczne, komunikatywność i umiejętność pracy w projektach między działowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i terminowość
Nasza oferta:
  • interesująca, pełna wyzwań praca w wiodącej na międzynarodowym rynku firmie
  • praca na pełen etat
  • zatrudnienie przewidziane na okres 6 miesięcy
  • przyjazna atmosfera pracy

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Analiz Finansowo-Handlowych

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Analiz Finansowo-Handlowych w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Job Impulse lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Analiz Finansowo-Handlowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Analiz Finansowo-Handlowych, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Job Impulse praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy
Młodszy Operator Maszyn

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Pomocnik operatora

Stryków, łódzkie