Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. zakupów nieprodukcyjnych

Lokalizacja: Mielec , podkarpackie;

Axamo to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych. Realizujemy projekty na stanowiska menedżerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Działania naszej firmy skupiają się również na świadczeniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych dla sektora medycznego oraz inżynieryjnego w Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest pomoc kandydatom w realizacji ich celów zawodowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Naszym klientem jest nowoczesna i rozpoznawalna firma produkcyjna o globalnym zasięgu. W związku z nowymi projektami, intensywnym rozwojem (dwukrotny wzrost zatrudnienia w ciągu niespełna trzech lat), rozbudową działu zakupów i rozwojem współpracy z międzynarodowymi klientami, poszukujemy kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska Specjalisty ds. zakupów nieprodukcyjnych.

Lokalizacja: Mielec
Wymiar pracy: pełny etat
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
System pracy: jednozmianowy, elastyczne godziny pracy

Zadania na stanowisku
  • Tworzenie i wdrażanie strategii zakupowych
  • Negocjowanie warunków zakupów komponentów i materiałów
  • Sporządzanie zamówień zakupu materiałów i komponentów nieprodukcyjnych na rynku krajowym i zagranicznym
  • Poszukiwanie nowych źródeł dostaw, monitorowanie oraz doskonalenie bazy dostawców
  • Budowanie relacji z nowymi oraz utrzymywanie z dotychczasowymi dostawcami
  • Sporządzanie raportów, analiz i zestawień
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji zleceń
Oczekiwania wobec Kandydatów
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży lotniczej lub motoryzacyjnej)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - język używany w codziennej pracy
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • Rozwinięte zdolności negocjacyjne, operatywność, umiejętność analitycznego myślenia; rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych
  • Znajomość pakietu MS Office
Firma oferuje:
  • Stałą i stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Konkrencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i zaangażowania
  • Realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach branżowych i kursach, również językowych)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i codzienny kontakt z językiem obcym
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Różnorodność realizowanych projektów i współpracę z prestiżowymi i rozpoznawalnymi markami
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę we wspierającym i kreatywnym zespole, w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze i międzynarodowym środowisku
  • Pomoc w relokacji
Dodatkowe informacje

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. zakupów nieprodukcyjnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. zakupów nieprodukcyjnych w miejscowości: Mielec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Axamo Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. zakupów nieprodukcyjnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. zakupów nieprodukcyjnych, praca w Mielec dopasowana do Twoich wymagań.Axamo Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.