Wyszukaj spośród 8930 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Młodszy Specjalista ds. zakupów – szansa na zdobycie doświadczenia

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki , łódzkie; Zgierz , łódzkie; Łódź , łódzkie; Pabianice , łódzkie;
Praca Młodszy Specjalista ds. zakupów – szansa na zdobycie doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Młodszy Specjalista ds. zakupów.

Do Twoich wyzwań będzie należało:
  • wprowadzanie i aktualizacja danych takich, jak ceny i warunki współpracy z kontrahentami w systemie SAP
  • pozyskiwanie deklaracji preferencyjnego pochodzenia
  • wdrażanie narzędzia ASCC z dostawcami
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • masz wyższe wykształcenie lub jesteś w trakcie studiów (preferowane logistyka/ ekonomia)
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2
  • posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office
  • jesteś komunikatywny/-a i wykazujesz się umiejętnościami analitycznymi
Pracując z nami zyskujesz:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w tym możliwość pracy w wymiarze ¾ etatu
  • konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twoich umiejętności i doświadczenia
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość połączenia pracy z nauką – zapewniamy wolne weekendy
  • szansę dynamicznego rozwoju zawodowego
  • zgrany zespół oraz międzynarodowe środowisko pracy
  • wdrożenie w zakres obowiązków

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera
Dodatkowe informacje

Nie czekaj – APLIKUJ już teraz! Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod nr 506 561 604.

Szukasz pracy jako Młodszy Specjalista ds. zakupów – szansa na zdobycie doświadczenia

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. zakupów – szansa na zdobycie doświadczenia w miejscowości: Pabianice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy Specjalista ds. zakupów – szansa na zdobycie doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. zakupów – szansa na zdobycie doświadczenia, praca w Pabianice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Karolina Kurek

k.kurek@ksservice.pl

504862749

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy