Wyszukaj spośród 8930 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierowcy na BDF Transport mebli

Lokalizacja: hildburghausen , Turyngia
Data: 16-03-2019, do końca 10 dni
Praca Kierowcy na BDF Transport mebli

Spedycja znajduje się w Hildburghausen i jest juz od ponad 25 lat na rynku transportowym . Głównym klientem firmy , są producenci mebli kuchennych. Jazda jest z regół dzienna i na stałych trasach.

Opis stanowiska

Praca polega na transporcie mebli kuchennch . Załadunek jest w ramach producenta ,do kierowcy należy tylko wymiana  BDF- kontenera i rozładunek towaru u klienta . Kierowcy są solo na Autach, ale do rotładunku towaru jest im przydzielany  pomocnik.  Firma nie ma nic przeciw aby kierowca który się zgłusi do pracy, zaoferował swojego kolegę jako pomocnika ( bez konieczności posiadania prawo jazdy ) Komunikacja z dyspozycją odbywa się za pomocą służbowej komórki i WhatsApp . Tygodniowe lub dzienne powroty na bazę , noclegi w mieszkaniach dla kierowców i pomocników w systemie 3 na 1 .

Wymagania
  • Staż pracy w wymienionym zawodzie
  • Przynajmniej 2 letni staż na BDF
  • Niemiecki język A1 - B1
  • Punktualność
  • Niezawodność
  • Uprzejmość
Oferujemy
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Socjalne ubezpieczenia
  • Wynagrodzenie netto  do 2500€
  • Premie tygodniowe
  • Praca bez Systemu lub na Systemie 3 na 1
  • Urlop roczny 24 dni
  • Diety 12 Euro do 24 Euro
  • Zakwaterowanie
  • Wszelkie koszty za wznowienie dokumentów, zwraca Firma
  • Koszty szkolenia i kwalifikacji, są również pokrywane przez firmę

Przyjazna atmosfera

Telefon służbowy

Umowa o pracę

Szkolenia

Trzynasta Pensja

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Oferta jest ważna do 01.05.2019 , osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny i przesyłane swoich kandydarur na maila

Szukasz pracy jako Kierowcy na BDF Transport mebli

Oferta pracy na stanowisku: Kierowcy na BDF Transport mebli w miejscowości: hildburghausen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Blitz Personaldienstleister lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierowcy na BDF Transport mebli Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowcy na BDF Transport mebli , praca w hildburghausen dopasowana do Twoich wymagań.Blitz Personaldienstleister praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Lucyna Anna Michalska

personalvermittlung-dienste@web.de

017641940

Inne ogłoszenia pracodawcy