Doradca Klienta - elastyczny grafik!

DGM Kraków Wynagrodzenie do negocjacji

Firma outsorcingowa z 10 letnim doświadczeniem w branży zatrudni pracowników na stanowisko telefonicznego Doradcy Klienta. Wspieramy klientów w poszukiwaniu najlepszych dla nich rozwiązań w zakresie ich usług Szukamy uśmiechniętych i pełnych energii ludzi, którzy chcą pracować i rozwijać swoje umiejętności! Jeżeli jesteś pozytywnie nastawiony do otoczenia i szukasz czegoś więcej niż pracy, zapoznaj się z naszą ofertą.

Twoje zadania:

  • telefoniczne ustalanie z klientem firmy wysokości udzielonych rabatów na usługi
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami opartych na partnerskiej współpracy
  • poszukiwanie razem z klientem korzystnych dla niego rozwiązań

Oczekujemy:

  • chęci do pracy i rozwoju osobistego
  • pozytywnego nastawienia
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętności pracy w grupie
  • podstawowej znajomość obsługi komputera
  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy

  • elastyczny grafik, który wspólnie z Tobą dopasujemy do zajęć
  • biuro jest czynne 11:00 - 20:00 od poniedziałku do piątku
  • wypłaty TYGODNIOWE i miesięczne (sam wybierasz)
  • gwarantowana podstawa od 14,70 zł do 21,00 zł brutto/h
  • możliwość szybkiego rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
  • pracę w świetnym dynamicznym zespole
  • liczne KONKURSY z nagrodami (imprezy integracyjne, telefony komórkowe, wyjścia do kina i wiele innych).
  • firmowa kuchnia z pełnym wyposażeniem i najlepszą kawą w mieście!
  • kartę z dodatkowymi benefitami i rabatami na terenie Krakowa

Gdzie szukać pracy jako Doradca Klienta - elastyczny grafik!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca Klienta - elastyczny grafik! w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DGM lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca Klienta - elastyczny grafik! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca Klienta - elastyczny grafik!, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.DGM praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.