Wyszukaj spośród 11733 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Rozliczeń i Ewidencji Majątku Trwałego (m/k)

Lokalizacja: Lublin , lubelskie;

Dla naszego Klienta, lidera na rynku telefonii komórkowej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska: Specjalista ds. Rozliczeń i Ewidencji Majątku Trwałego (m/k)

Zadania:
  • Ewidencja zdarzeń gospodarczych w zakresie rozliczeń projektów inwestycyjnych,
  • Ewidencja nakładów na środki trwałe w budowie (CapEx),
  • Rozliczanie inwestycji, wystawianie dokumentów OT,
  • Przygotowywanie uzgodnień, analiz i raportów na potrzeby sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej oraz na potrzeby komórek merytorycznych,
  • Zadania związane z zamknięciem okresów księgowych,
  • Udział w inicjatywach mających na celu automatyzację i optymalizację procesów
  • Inicjowanie usprawnień,
  • Tworzenie i uaktualnianie procedur biznesowych,
  • Kontrola poprawności operacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Dobra organizacja pracy; systematyczność, dokładność i terminowość w realizacji codziennych zadań,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywanie problemów,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel, Ms Access),
  • Wiedza praktyczna z zakresu rozliczania inwestycji i majątku trwałego - dodatkowy atut,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - dodatkowy atut,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Udział w ciekawych projektach lokalnych i centralnych,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

www.imar.com.pl

IMAR Service Group
Agencja Pracy Tymczasowej
nr rejestru 114

Informujemy, że Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest firma Iwona Biernat IMAR SERVICE GROUP z siedzibą w miejscowości Granica, ul. Filmowa nr 1, poczta 05-806 Komorów. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będziemy mogli rozpatrzyć Twojej kandydatury. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest konieczność zapoznania się przez nas z Twoim profilem kandydata na skutek Twojego zgłoszenia (art. 6 ust. 1 lit b RODO). Do podanych danych mogą mieć dostęp dostawcy usług Administratora oraz nasi partnerzy, na rzecz których prowadzimy wybrane rekrutacje. Informujemy, że przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, po jej zakończeniu skontaktujemy się w wybranymi kandydatami, a pozostałe aplikacje zostaną usunięte, chyba że wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach- w takim przypadku Twoje dane będą przetwarzane do momentu jej wycofania.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w przyszłych projektach rekrutacyjnych załącz w dokumentach aplikacyjnych następującą zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym celu:
"Wyrażam zgodę na rzecz Iwona Biernat IMAR SERVICE GROUP z siedzibą w miejscowości Granica, ul. Filmowa nr 1, poczta 05-806 Komorów na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych".

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Rozliczeń i Ewidencji Majątku Trwałego (m/k)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Rozliczeń i Ewidencji Majątku Trwałego (m/k) w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Imar Service Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Rozliczeń i Ewidencji Majątku Trwałego (m/k) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Rozliczeń i Ewidencji Majątku Trwałego (m/k), praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Imar Service Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii