Wyszukaj spośród 9563 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Konsultant ze znajomością j. francuskiego (od A2+ do C2)

Lokalizacja: Katowice , śląskie;

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Poszukujemy osób zaczynających swoją ścieżkę zawodową oraz tych, którzy szukają nowych wyzwań.

Informacje o ofercie:
Rodzaj pracy: Praca biurowa (analityczna, wsparcie klientów)
Branża: IT (nie wymagamy doświadczenia)
Lokalizacja: centrum Katowic
Godziny pracy: między 7.00 a 19.00
Język pracy: polski, francuski (angielski - mile widziany)
Umowa o pracę na 3-mies. okres próbny, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony po 3 miesiącach
Wynagrodzenie podstawowe: 3200zł brutto, przy umowie na czas nieokreślony 3500-4000zł brutto

Obowiązki:
  • Rozwiązywanie zgłoszeń związanych z niepoprawnym funkcjonowaniem dostępnych narzędzi
  • Określenie odpowiedniego priorytetu problemu
  • Kontakt emailowy/telefoniczny z klientami francuskimi
  • Wypełnianie raportów z działań
  • Analizowanie i klasyfikowanie informacji
  • Obsługa narzędzi dużych firm francuskich
Wymagania:
  • Przynajmniej komunikatywnej znajomości języka francuskiego (od A2)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Znać podstawowe zagadnienia związane z obsługą komputera
  • Być otwartym na międzynarodowe środowisko
  • Być dyspozycyjnym minimum 4 dni w tygodniu,
Oferujemy:
  • Nieformalną atmosferę - chcemy żebyś czuł się u nas swobodnie
  • Brak dress codu - kwestia ubioru w pracy to Twój wybór 
  • Prywatna opieka medyczna - szanujemy Twoje zdrowie
  • Darmowe lektoraty z języka francuskiego i angielskiego - abyś mógł rozwijać swoje umiejętności językowe
  • Umowę o pracę - bo chcielibyśmy popracować z Tobą długo
  • Międzynarodowe środowisko - szansa na codzienny kontakt z językiem obcym
  • Ciekawe eventy organizowane w biurze i poza nim - abyś mógł się z nami zintegrować
  • Ciekawie wyposażony chillout room - abyś mógł odpocząć podczas przerwy w pracy
  • Szkolenia techniczne i biznesowe - nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy

Szukasz pracy jako Konsultant ze znajomością j. francuskiego (od A2+ do C2)

Oferta pracy na stanowisku: Konsultant ze znajomością j. francuskiego (od A2+ do C2) w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Konsultant ze znajomością j. francuskiego (od A2+ do C2) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant ze znajomością j. francuskiego (od A2+ do C2), praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.