Specjalista ds. Kadr i Płac

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Nowa Sól Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w obszarze składowania odpadów komunalnych, poszukujemy pracownika do Działu Kadr i Płac.


Dołącz do naszego zespołu i wesprzyj nas w zakresie:
  • obsługi procesu zatrudnienia; 
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej;
  • przygotowywania dokumentacji pracowniczej;
  • bieżącej współpraca z ZUS;
  • rozliczania czasu pracy i naliczania wynagrodzeń;
  • ewidencji urlopów oraz zwolnień lekarskich.
Za Twoją pracę gwarantujemy Ci...

... stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji, a także atrakcyjny pakiet benefitów, w tym opiekę Medicover oraz OK System.

Oczekujemy jedynie...

... 2-letniego doświadczenia w zakresie obsługi kadrowej oraz naliczania wynagrodzeń oraz gotowości do pracy w biurze w Kiełczu. 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Kadr i Płac

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Kadr i Płac w miejscowości: Nowe Miasteczko jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Kadr i Płac Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac, praca w Nowe Miasteczko dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.