Wyszukaj spośród 8364 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja: Nowa Sól , lubuskie; Zielona Góra , lubuskie; Głogów , dolnośląskie; Kożuchów , lubuskie; Nowe Miasteczko , lubuskie;
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w obszarze składowania odpadów komunalnych, poszukujemy pracownika do Działu Kadr i Płac.


Dołącz do naszego zespołu i wesprzyj nas w zakresie:
  • obsługi procesu zatrudnienia; 
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej;
  • przygotowywania dokumentacji pracowniczej;
  • bieżącej współpraca z ZUS;
  • rozliczania czasu pracy i naliczania wynagrodzeń;
  • ewidencji urlopów oraz zwolnień lekarskich.
Za Twoją pracę gwarantujemy Ci...

... stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji, a także atrakcyjny pakiet benefitów, w tym opiekę Medicover oraz OK System.

Oczekujemy jedynie...

... 2-letniego doświadczenia w zakresie obsługi kadrowej oraz naliczania wynagrodzeń oraz gotowości do pracy w biurze w Kiełczu. 


Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Oferta jest ważna jeszcze 11 dni


Szukasz pracy jako Specjalista ds. Kadr i Płac

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Kadr i Płac w miejscowości: Nowe Miasteczko jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Kadr i Płac Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac, praca w Nowe Miasteczko dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.