Wyszukaj spośród 24245 ogłoszeń o pracę

Młodszy/a specjalista/ka ds. jakości

Data: 15-03-2019, do końca 24 dni
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie
Praca Młodszy/a specjalista/ka ds. jakości

Opis stanowiska
  • pobieranie próbek jakości produktów na linii produkcyjnej w oparciu o określone kryteria i standardy, aby zapewnić spełnienie wymagań klientów, zgodnie z procedurami i normami ISO 9001: 2015,
  • identyfikacja, analizowanie i zgłaszanie wszystkich defektów, które są niezgodne ze standardowymi wymaganiami i specyfikacjami na wszystkich etapach produkcji,
  • przeprowadzanie losowych próbek na różnych etapach procesu mieszania i pakowania w celu zapewnienia dobrej jakości produktów przed wysyłką,
  • inicjowanie działań korygujących w odniesieniu do wszystkich wykrytych niezgodności,
  • sprawdzanie czy wszystkie otrzymane surowce spełniają standardy jakości we współpracy z działem magazynowym.
Wymagania
  • mile widziane wyższe wykształcenie na kierunkach chemicznych,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale jakości,
  • znajomość procesów produkcyjnych; znajomość norm ISO,
  • znajomość narzędzi, koncepcji i metodologii zarządzania jakością,
  • znajomość narzędzi wykorzystywanych do analizy i poprawy jakości,
  • umiejętność swobodnego posługiwania się językiem angielskim w środowisku wielonarodowym,
  • świadomość kulturowa, praca zespołowa i współpraca, ukierunkowanie na wyniki, odpowiedzialność, koncentracja na kliencie.
Oferujemy
  • szansę na rozwój zawodowy,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku, w szybko rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • bogaty pakiet świadczeń.

Szukasz pracy jako Młodszy/a specjalista/ka ds. jakości

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy/a specjalista/ka ds. jakości w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy/a specjalista/ka ds. jakości Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy/a specjalista/ka ds. jakości, praca w Grodzisk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Trenkwalder

Praca Młodszy/a specjalista/ka ds. jakości, Grodzisk Mazowiecki

Oferta jest ważna jeszcze 24 dni Aplikuj teraz
Inne ogłoszenia pracodawcy
Specjalista/ka ds. kadr

Warszawa, mazowieckie

Kontroler finansowy (m/k)

Andrychów, małopolskie

Project Manager

Tychy, śląskie

Praca w mieście
Warszawa 633
Wrocław 321
Kraków 256
Poznań 218
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy