Wyszukaj spośród 24245 ogłoszeń o pracę

Pracownik produkcji (k/m)

Data: 15-03-2019, do końca 24 dni
Lokalizacja: Gliwice , śląskie
Praca Pracownik produkcji (k/m)

Opis stanowiska
  • obsługa maszyn,
  • drobne prace produkcyjne.
Wymagania
  • chęci do pracy,
  • dobry wzrok,
  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym oraz w soboty.
Oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową,
  • stawkę podstawową 2550 zł brutto miesięcznie,
  • premię 250 zł brutto,
  • darmowy pakiet sportowy,
  • wczasy pod gruszą, premie świąteczne,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • odzież roboczą,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • możliwość pracy w weekendy (100% dodatku),
  • opiekę koordynatora oraz pełne jego wsparcie,
  • szybkie przejęcie bezpośrednio przez firmę naszego klienta,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • każdy kandydat ma możliwość wejścia do zakładu pracy, aby zobaczyć jak wygląda praca, a dopiero później podjąć decyzję na temat ewentualnego zatrudnienia.

Szukasz pracy jako Pracownik produkcji (k/m)

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji (k/m) w miejscowości: Gliwice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji (k/m) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji (k/m), praca w Gliwice dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Trenkwalder

Praca Pracownik produkcji (k/m), Gliwice

Oferta jest ważna jeszcze 24 dni Aplikuj teraz
Inne ogłoszenia pracodawcy
Project Manager

Tychy, śląskie

Automatyk

Bielsko-Biała, śląskie

Praca w mieście
Warszawa 633
Wrocław 321
Kraków 256
Poznań 218
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy