Wyszukaj spośród 8930 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Маляр-піскоструйник

Lokalizacja: Świnoujście , zachodniopomorskie
Świnoujście , zachodniopomorskie
Data: 13-03-2019, do końca 13 dni
Praca Маляр-піскоструйник

Агенція працевлаштування KS Service Sp. z o.o. номер сертифікату в Національному реєстрі агентств зайнятості 7254. Понад 10 років займаємося професійною рекрутацією кандидатів на території Польщі, Німеччини та Бельгії.

На даний час для одного із наших клієнтів, розміщеної в м. Świnoujście, шукаємо кандидатів на посаду:

Робота на виробництві по обробці листового металу, вироблення шафок металевих.

Основні обов’язки:

Порошкове фарбування деталей до шафок металевих

Експлуатація автоматизованих машин для обробки листового металу

Бажано комунікативна польська мова, працьовитість, порядність та відповідальність.

Пропонуємо:
  • офіційне працевлаштування на умові о працю
  • оплачувана відпустка
  • допомога у виготовленні карти побиту
  • годинна ставка 18,00 зл. брутто
  • праця в дві зміни (7:00-15:00; 15:00-23:00)
  • можливість працювати по 8-12 год.,
  • медогляд, робочий одяг та взуття за рахунок роботодавця
  • житло безкоштовно
Вимоги:
  • фарбування порошкове

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Wynagrodzenie
18,00 PLN / Godzina

Szukasz pracy jako Маляр-піскоструйник

Oferta pracy na stanowisku: Маляр-піскоструйник w miejscowości: Świnoujście jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Маляр-піскоструйник Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Маляр-піскоструйник, praca w Świnoujście dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.