Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Працівник продукції

Lokalizacja: Stepnica , zachodniopomorskie
Szczecin , zachodniopomorskie
Data: 13-03-2019, do końca 103 dni
Praca Працівник продукції

Агенція працевлаштування KS Service Sp. z o.o. номер сертифікату в Національному реєстрі агентств зайнятості 7254. Понад 10 років займаємося професійною рекрутацією кандидатів на території Польщі, Німеччини та Бельгії.

Обов’язки
  • обслуговування робочих машин та обладнання
  • сортування та пакування продукції з дерева
  • контроль за якістю продукції
  • підтримання чистоти та порядку на робочому місці
Вимоги
  • мотивація і бажання працювати
  • готовність працювати у три зміни
  • досвід роботи та знання мови - бажані
Пропонуємо
  • працевлаштування на підставі трудового договору (Umowa o pracę)
  • ставка – 16,17 зл.брутто /год. + премії місячні до 350 зл. брутто
  • доплата за надгодини – 50%, за роботу у вихідні дні - 100%
  • доплата за роботу в нічний час – 20%
  • обіди на кожній зміні
  • доплата на винаєм житла 1, 2 місяці - 440,00 зл.брутто, 3 місяць - 390,00 зл.брутто, 4 місяць - 190,00 зл.брутто, 5 місяць - 90,00 зл.брутто
  • виготовлення карти тимчасового побиту
  • працедавець повертає кошти за витрати на проїзд з України до праці, повертає кошти за виготовлення візи, також повертає кошти за виготовлення карти побиту.

Świetna lokalizacja

Darmowy posiłek

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Zwrot kosztów za dojazd
Dodatkowe Informacje
  • медичний пакет PZU

Gdzie szukać pracy jako Працівник продукції

Jaka oferta pracy na stanowisku: Працівник продукції w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Працівник продукції Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Працівник продукції, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Olena Zienchenko

olena@ksservice.pl

504862917

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii