Wyszukaj spośród 11733 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Łatwa praca przy produkcji aparatów słuchowych - od zaraz!

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie;

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Dla firmy z Mierzyna zajmującej się produkcją aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji


Łatwa praca przy produkcji aparatów słuchowych - od zaraz!

OFERUJEMY

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie godzinowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowania! Zapewniamy bogaty pakiet socjalny m.in. bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji, opiekę medyczną, pracę od poniedziałku do piątku, komfortowe warunki oraz bezpłatny autobus z Prawobrzeża, centrum Szczecina oraz z Polic.

OPIS STANOWISKA

Dużym atutem będą zdolności manualne, podstawowa umiejętność obsługi komputera, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz elastyczność, ponieważ praca jest w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6).

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, bez względu na posiadane doświadczenie!

GŁÓWNE ZADANIA

Praca polega na montażu elementów elektronicznych w aparatach słuchowych - modelowanie, składanie, wykańczanie produktów, usuwanie drobnych awarii w produktach, finalna weryfikacja ich jakości oraz precyzyjna obróbka materiału za pomocą odpowiednich narzędzi.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

karta Multisport

Darmowy Transport

System Premiowy
Dodatkowe informacje

APLIKUJ TERAZ, CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE:)

Oferta jest ważna jeszcze 95 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Łatwa praca przy produkcji aparatów słuchowych - od zaraz!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Łatwa praca przy produkcji aparatów słuchowych - od zaraz! w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Łatwa praca przy produkcji aparatów słuchowych - od zaraz! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Łatwa praca przy produkcji aparatów słuchowych - od zaraz!, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Agnieszka Filipiuk

a.filipiuk@ksservice.pl

504862895

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii