Wyszukaj spośród 8364 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik kuchni

Lokalizacja: Kielce , świętokrzyskie;
Praca Pracownik kuchni

Prężnie rozwijajaca sie firma oferujaca stabilne zatrudnienie I mozliwosci rozwoju

Twoje zadania:
  • Przygotowywanie produktów Pizza Hut zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższa jakość
  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy
  • Współpraca w Zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji
Oczekujemy:
  • Otwartość i komunikatywność
  • Pozytywna energia i pomysłowość
  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Wyznaczanie ambitnych celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna - WARUNEK KONIECZNY!!!
Nasza oferta
  • Ciekawa, stabilna, pełna wyzwań praca
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju
  • Praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
  • Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego
  • Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy
Dodatkowe informacje

Oferta pracy skierowana jest również do osób niepełnosprawnych.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Szukasz pracy jako Pracownik kuchni

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik kuchni w miejscowości: Kielce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Pizza Hut lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik kuchni Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik kuchni, praca w Kielce dopasowana do Twoich wymagań.Pizza Hut praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy

Kielce, świętokrzyskie

Kucharz Pizza Hut M1 Poznań

Poznań, wielkopolskie